Mormon Newsroom
Pranešimas spaudai

186-oji Bažnyčios visuotinė pusmetinė konferencija

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios visuotinė konferencija – tai visuotinis Bažnyčios vadovų, narių ir svečių susirinkimas. Mormonai iš viso pasaulio į visuotines konferencijas renkasi kas pusę metų 21 000 vietų konferencijų centre Solt Leik Sityje, Jutos valst., tiesiogines transliacijas bei jų įrašus žiūri namie arba vietiniuose susirinkimų namuose.

2016 m. spalio konferenciją planuojama išversti į 94 kalbas, ji bus transliuojama televizijos kanalais, radijo, palydoviniu ir interneto ryšiu. Tiesioginės transliacijos pasiekia apie tris milijonus žiūrovų. Konferencijos sesijų datos: rugsėjo 24 d., spalio 1 ir 2 d.

Į lietuvių kalbą konferencijos transliacija nėra verčiama realiu laiku. Įgarsintą konferencijos įrašą galima bus žiūrėti Bažnyčios susirinkimų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose po savaitės – spalio 8, 9 ir 16 dienomis. Patikslinti sesijų peržiūrų laikai susirinkimų namuose skelbiami atskirai.

Tiesioginę transliaciją ir vaizdo įrašus anglų, rusų bei kitomis kalbomis galima žiūrėti svetainėje LDS.org.

Kviečiame susipažinti su anksčiau vykusių konferencijų kalbų archyvu.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.