Pranešimas spaudai

Vyresnysis Patrikas Kyronas pašauktas į Dvylikos Apaštalų Kvorumą

Vyresnysis Patrikas Kyronas yra naujausias Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumo narys. Jis buvo pašauktas 2023 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienį. Tą pačią dieną jį įšventino prezidentas Raselas M. Nelsonas ir kiti Pirmosios Prezidentūros bei Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai.


 

Elder-Kearon
Elder-Kearon
Vyresnysis Patrikas Kyronas2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„Pašaukimas į šventąją apaštalystę yra vienas iš liudijimų pasauliui apie Viešpaties Jėzaus Kristaus dieviškumą“, – sakė prezidentas Raselas M. Nelsonas, kai 1984 m. buvo pašauktas tarnauti apaštalu.

Be pagrindinės pareigos būti ypatingais Kristaus vardo liudytojais visame pasaulyje, šie apaštalai eina svarbias administracines pareigas ir prižiūri pasaulinės Bažnyčios veiklą ir vystymąsi. Dvylikos Apaštalų Kvorumas yra antras aukščiausias pirmininkaujantis Bažnyčios valdymo sistemos organas. Apaštalai tarnauja vadovaujami Pirmosios Prezidentūros, kurią sudaro Bažnyčios prezidentas ir du patarėjai.

Vyresnysis Kyronas, kuris nuo 2020 m. rugpjūčio ėjo Septyniasdešimčių prezidentūros vyresniojo prezidento pareigas, paskirtas į laisvą vietą, atsiradusią, kai 2023 m. lapkričio 12 d., sekmadienį, mirė prezidentas M. Raselas Balardas. Didžiosios Britanijos ir Airijos pilietis, vyresnysis Kyronas yra visuotinis Septyniasdešimties įgaliotinis nuo 2010 m. balandžio 3 d.

„Šis šventas pašaukimas mane labai baugina ir pripildo nuolankumo, – sakė vyresnysis Kyronas. – Aš turėsiu visiškai pasitikėti Gelbėtoju, kai sieksiu tapti tuo, kuo Jam reikia, kad tapčiau, ir dalintis savo liudijimu apie Jo meilę ir šviesą. Jėzaus Kristaus dosnumas ir malonė atnešė į mano gyvenimą didžiulį džiaugsmą, taip pat gydantį balzamą išbandymų metu. Myliu Jį. Stengsiuosi Jam tarnauti geriausiai kaip galėsiu.“

62-ejų metų vyresnysis Kyronas užaugo Jungtinėje Karalystėje ir Artimuosiuose Rytuose, kur jo tėvas dirbo gynybos pramonėje. Būdamas 10 metų jis lankė internatinę mokyklą Anglijoje, o jo tėvai liko Saudo Arabijoje. Reikšmingas šio atskyrimo išbandymas paskatino įžvalgumą ir jautrumą, kurie tapo išskirtiniu jo tarnystės požymiu.

„Žinoma, daugeliu atžvilgių visi esame toli nuo namų, – kartą vyresnysis Kyronas mokė Brigamo Jango universiteto studentus. – Tai aiškus palyginimas su mūsų amžinaisiais namais. […] Mūsų Amžinasis Tėvas nė vienam iš mūsų neleido išeiti iš namų, palikti Jo akivaizdos, be galimybės pasiekti Jo meilę ir Jo vadovavimą kiekvieną mūsų gyvenimo dieną.“

Tapęs pilnamečiu, vyresnysis Kyronas gyveno Jungtinėje Karalystėje, Saudo Arabijoje bei Jungtinėse Valstijose ir dirbo įvairiose pramonės šakose, taip pat vadovavo savo komunikacijos konsultavimo įmonei.

Vyresnysis Kyronas pirmą kartą suprato Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, kai gyveno Kalifornijoje su pastarųjų dienų šventųjų šeima. Jis sakė, kad jie „gyveno džiaugsmingą gyvenimą, pagrįstą tarnavimu“. Po kelerių metų jis susitiko su misionieriais Londono gatvėje ir galiausiai buvo pakrikštytas 1987-ųjų metų Kūčių vakarą.

Praėjus dvejiems metams po krikšto, vyresnysis Kyronas sutiko Dženifer Hium, studentę iš Brigamo Jango universiteto Provo padalinio. Ji atvyko į Londoną kaip užsienyje šešis mėnesius studijuoti turėjusi studentė. Pora susituokė Ouklando Kalifornijos šventykloje 1991 m., po to 19 metų gyveno Anglijoje, o vėliau, kai vyr. Kyronas buvo pašauktas tarnauti visuotiniu Septyniasdešimties įgaliotiniu, persikėlė į Jutą. Jie turi keturis vaikus: Šoną (mirė kūdikystėje), Elizabetę, Suzaną ir Emą.

Prieš tai, kai buvo pašauktas visuotiniu įgaliotiniu, vyresnysis Kyronas Bažnyčioje tarnavo kaip Septyniasdešimties įgaliotinis krašte, kuolo prezidentas ir skyriaus prezidentas.

Vyresnysis Kyronas bus palaikomas 2024 m. balandžio visuotinėje konferencijoje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.